Nieuwe monteurs bij Hoograven

Met trots delen wij mee dat wij nieuwe monteurs welkom kunnen heten die ons team komen versterken.

,,Wij timmeren aan de weg “

Met trots delen wij mee dat wij nieuwe monteurs welkom kunnen heten die ons team komen versterken. Er staat dan ook weer een montage auto klaar met het bekende hoograven logo deze goed opgeleide monteurs zullen op zeer korte termijn worden ingezet. Wist u dat wij door heel Nederland werken ? Onze monteurs zijn woonachtig door heel Nederland . Trappen en of betimmering wordt voor grote projecten aangevoerd op de bouw dmv containers dit bied voordeel voor ons als zowel de klant onze monteurs kunnen direct aan de werk . Zij hoeven niet eerst naar de fabriek te komen om te laden, kunnen dan ook i.o.l de productie opvoeren.

Hoograven traptechniek  Hoograven traptechniek

Hoograven traptechniek

| archief bekijken